Objednávka eBooku

ROZHOVORY O ŽENSKÉM ORGASMU

Zajímá vás, jak prožívají svůj orgasmus ostatní ženy?

Jakým způsobem ho dosahují a jaká slova volí pro jeho popsání?

  • eBook od psycholožky a psychoterapeutky
  • 111 stran zajímavého nakouknutí do vnitřního prožívání žen
  • kniha je i pro muže, které zajímá subjektivní prožitek žen
  • trochu psychologické teorie o ženském sexuálním prožívání na úvod
  • 10 doslovně přepsaných hlubinných rozhovorů se ženami ve věku 25-50 let
  • velmi otevřené sdílení vlastního orgasmického prožitku každé ženy
  • inspirace k přemýšlení o vlastním orgasmickém prožívání

Přečtěte si kousek rozhovoru:

Leona: Co prožíváte při dosažení orgasmu?

Evelyn: Je to takový pocit ne ztráty vědomí, ale změněného stavu vědomí, trošku. Jakoby přestal existovat čas, jakoby přestalo být důležité úplně naprosto všechno co se děje kolem. Je těžké pro to najít slova. Pořád se mi vrací ten okamžik těsně před tím orgasmem. Tak já začnu tím a uvidíme, co to udělá. Člověk stojí na hranici propasti a má vlastně vstoupit úplně do jiného světa tím, že se tomu musí poddat anebo to nepřijde, že to neprolomí. Takový strašně důležitý…já nevím, jestli se tomu dá říkat ztráta kontroly, nebo něco takového, ale je to poddání se tomu…

Leona: Myslíte, že poddání se tomu prožitku je už ten orgasmus?

Evelyn: Já si myslím, že tím jak člověk vkročí, jako kdyby se rozhodne a vkročí do té propasti, takže tady začíná ten orgasmus. Jako kdyby opravdu stojíte na nevím…chcete skočit bungee jumping, tak uděláte ten první krok a vlastně jdete úplně z nějakého prostředí do úplně jiného prostředí…a je to, já si myslím, že je to jako když člověk letí. Prostě najednou jinak vnímáte všechno. To co mě teď napadlo a asi tam je, je…mmm…já mám při tom čistější vidění, takové jasnější..

K eBooku vám také přibalím audio průvodce kontaktem se sebou. Naučíte se dýchat dechem bloudivého nervu a nořit se do sebe.

Cena eBooku je 349,-

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Moc mě těší vaše reakce!

Přečetla jsem si Váš e-book o ženském orgasmu. Je přehledný, hezky se čte a působí pěkně harmonicky. Velice oceňuji rozhovory, které jste vedla se ženami různého věku. Čtení transkriptů mne přimělo k zamyšlení, jak se u mne změnily prožitky spojené s milováním během let. Co je ovlivnilo a jak to vnímám teď. Díky Vašemu e-booku jsem si ještě více uvědomila, jak nutné pro mne je, abych život a také milostné spojení prožívala v přítomnosti a do morku kostí, protože nevím, jak dlouho to krásné, co mám, potrvá. Knihu doporučuji. Rozhodně stojí za to si ji přečíst.
Helen Ryklová